Holdinga struktūra

Holdinga kompānija GRF dibināta 2010. gadā, lai vienā uzņēmumu grupā apvienotu G.Rāvim piederošos vairākus desmitus uzņēmumu. Holdinga kompānijai ir vairāku līmeņu struktūra, un kopumā to veido 87 uzņēmumi – meitas sabiedrības, kurām doti nosaukumi „GRIF”. Nozīmīgākās meitas sabiedrības ir apkopotas tabulā.
Nosaukums Dalība Dalības apmērs Darbības veids
Nosaukums GRIF 1 Dalība SIA Skonto Būve Darbības veids Būvniecība un projektēšana

“Skonto Būve” ir viens no vadošajiem būvniecības uzņēmumiem Latvijā, kas spēlē nozīmīgu lomu valsts infrastruktūras attīstībā.

“Skonto Būve” veic celtniecības un projektēšanas darbus, tiltu, ceļu, būvju konstrukciju projektēšanu, arhitektūrprojektēšanu un plaša profila inženierkomunikāciju projektēšanu, kā arī visus citus pakalpojumus, kas nepieciešami objekta nodošanai ekspluatācijā.

“Skonto Būve” savu darbību uzsāka 1995.gadā, un šajā laikā mums bijusi iespēja sniegt savu ieguldījumu, profesionalitāti un pieredzi Latvijas valstij un sabiedrībai nozīmīgu objektu tapšanā. “Skonto Būve” ir arī viens no lielākajiem nodokļu maksātājiem būvniecības nozarē.

SIA “Skonto Būve” īpašnieki ir Latvijas uzņēmēji Guntis Rāvis un Ivars Millers.

Nosaukums GRIF 2 Dalība SIA Skonto Plan Ltd. Darbības veids Būvniecība un ražošana

Skonto Plan dibināts 1992. gadā un ir moderns būvniecības materiālu ražošanas uzņēmums, kas balstās uz augstākajiem kvalitātes standartiem.

Kompānija piedāvā plašu produktu klāstu, tai skaitā alumīnija stiklotās konstrukcijas, elementfasādes, jumta stiklotās konstrukcijas, strukturālo stiklojumu, metāla konstrukcijas un lietus notekūdeņu apšuvumu.
Pakalpojumu klāsts iekļauj projektēšanu, ražošanu, pārdomātu loģistikas menedžmentu und pilna servisa montāžas pakalpojumus.

Līdz šim kompānija Skonto Plan ir īstenojusi virkni nozīmīgu sabiedrisko, dzīvojamo un industriālo projektu Austrumeiropā un Rietumeiropā.

Savas darbības laikā Skonto Plan ir pastāvīgi investējis modernās tehnoloģijas un iekārtās, padarot produktus videi draudzīgus un sasniedzot to augstāko kvalitāti.

Skonto Plan rūpnīca atrodas Tukumā – tikai 80 kilometru attālumā no Rīgas, līdz ar ko visi galvenie transporta mezgli ir ērti sasniedzami un ļauj uzņēmumam garantēt savlaicīgas un operatīvas produkcijas piegādes.

Nosaukums GRIF 4 Dalība SIA Roadeks Darbības veids Ceļu būve

SIA “Roadeks” ir privāts būvniecības uzņēmums, nodibināts 1997.gadā. Kā galvenos darbības virzienus var minēt ceļu un ielu izbūves darbus, kā arī ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūvi un remontu. Papildus šiem virzieniem uzņēmums veic arī ielu un ceļu uzturēšanas darbus un remontu. Pasūtītāju vidū ir gan pašvaldības un valsts iestādes, gan uzņēmumi, gan privātpersonas. Kompānija darbojas visā Latvijas teritorijā.

Nosaukums GRIF 7 Dalība SIA Aģentūra DK Darbības veids Konsultācijas, projektu vadīšana, Nekustamie īpašumi

Uzņēmums nodarbojas ar projektu vadību un dažāda profila konsultāciju pakalpojumu sniegšanu.

Nosaukums GRIF 8 Dalība SIA Baltā kāpa Darbības veids Nekustamie īpašumi

2008.gadā dibinātais uzņēmums nodarbojas ar nekustamo īpašumu mērķprojektu realizāciju un sava nekustamā īpašuma apsaimniekošanu.

Nosaukums GRIF 10 Dalība SIA Ģertrūdes centrs Darbības veids Nekustamie īpašumi

Uzņēmums ir dibināts 2000.gadā ar mērķi realizēt nekustamo īpašumu projektus. Patlaban kompānija apsaimnieko trīs ēkas Rīgas centrā – Skolas ielā 9, Ģertrūdes ielā 10 un Ģertrūdes ielā 12, kā arī zemes gabalu Rīgā, Skolas ielā 7.

Nosaukums GRIF 11 Dalība SIA Dzirnavu 37 Darbības veids Nekustamie īpašumi

Uzņēmums ir dibināts 1992.gadā ar mērķi apsaimniekot ēku, kas atrodas Rīgā, Dzirnavu ielā 37. Uz šo dienu SIA “Dzirnavu 37” rūpējas par savā īpašumā esošajām biroja telpām un dzīvokļiem.

Nosaukums GRIF 14 Dalība SIA Projektu Attīstības Aģentūra Darbības veids Investīcijas un inovāciju projekti

Uzņēmums ir dibināts 2006.gadā. Uzņēmuma pamatnodarbošanās ir nekustamo īpašumu apsaimniekošana un pārvaldīšana. Jau vairākus gadus uzņēmums apsaimnieko nekustamo īpašumu Rīgā, S.Eizenšteina ielā b/n, uz kuru atrodas Biķernieku trase un Kartinga halle.

Nosaukums GRIF 16 Dalība SIA Būvinženieru konsultāciju birojs Darbības veids Projektēšana

SIA “Būvinženieru Konsultāciju Birojs” (“BKB”), pateicoties savu darbinieku ilggadīgajai projektēšanas pieredzei, profesionālo darbību 1999.gadā uzsāka uzreiz ar nozīmīgu objektu būvkonstrukciju projektēšanu.

Četrpadsmit gadu laikā, dinamiski attīstoties un pieckārtīgi kāpinot darbu apjomu, “BKB” ir kļuvusi par vienu no vadošajām kompānijām Latvijā būvkonstrukciju projektēšanā ar lielu pieredzi monolītā dzelzsbetona konstrukciju projektēšanā. Pieaugoša pieprasījuma rezultātā tika izveidota tērauda konstrukciju nodaļa.

Mūsu mērķis ir radīt klienta vēlmēm visatbilstošākos konstrukciju risinājumus ar optimizētām celtniecības izmaksām Latvijas un ārzemju projektos, nodrošinot darbu izpildi vēlamā termiņā.

BKB ietilpst Biedrībā “Latvijas logu un durvju ražotāju asociācija” un dažādu projektu vajadzībām ir apguvusi ESF fondu līdzekļus.

Nosaukums GRIF 17 un GRIF 18 Dalība SIA Skonto Prefab Darbības veids Būvniecība un ražošana

SKONTO PREFAB uzņēmumu nodibināja piecas Latvijas būvniecības firmas 2002.gadā. 2010. gadā to iegādājās holdinga kompānija GRF un šobrīd tas ir viens no Skonto grupas uzņēmumiem. SKONTO PREFAB ne tikai ražo plašu dzelzsbetona konstrukciju klāstu, bet arī veic pilna spektra dzelzsbetona konstrukciju projektēšanas darbus un nesošo konstrukciju montāžu būvlaukumā. SKONTO PREFAB ražo saliekamās betona konstrukcijas: dobumotās pārseguma plātnes, filigrānās un masīvās pārseguma plātnes, sendviča tipa un masīvos sienu elementus, balkonus, kāpnes, dažāda veida kolonas un sijas, un citus elementus. Pēdējo trīs gadu laikā uzņēmums ir veiksmīgi paplašinājis savu darbību Skandināvijas valstīs un šobrīd 95% saražotās produkcijas tiek piegādātas objektos Zviedrijā un Norvēģijā.

Nosaukums GRIF 23 Dalība SIA Latvijas Energoceltnieks Darbības veids Būvniecība un ražošana

SIA „Latvijas Energoceltnieks” sniedz profesionālus un kvalitatīvus pakalpojumus, nodrošina augstas kvalitātes servisu un strādā, balstoties uz stingriem profesionalitātes kritērijiem.

SIA „Latvijas Energoceltnieks” ir uzņēmums ar 20 gadu pieredzi enerģētikas, sakaru un būvniecības jomā gan Latvijā, gan ārvalstīs.

Šobrīd SIA „Latvijas Energoceltnieks” ir viena no vadošajām būvkompānijām Baltijā, kas nostiprinājusi tirgus pozīcijas celtniecības, enerģētikas, sakaru sistēmu, radaru montāžas un infrastruktūras izbūves jomās.

Nosaukums GRIF 24 Dalība SIA Ķīpsala 3 Darbības veids Nekustamie īpašumi
Nosaukums GRIF 26 Dalība SIA Dzintaru parks Darbības veids Nekustamie īpašumi
Nosaukums GRIF 27 Dalība SIA Skonto Enterprises Darbības veids Būvniecība un ražošana

Skonto Enterprises ir Skonto būvniecības uzņēmumu grupas eksporta vienība un ir atbildīgs par uzņēmumu starptautisko paplašināšanos, pārstāvot alumīnija – stikloto konstrukciju ražotāju Skonto Plan un dzelzsbetona elementu ražotāju Skonto Prefab Skandināvijā un Rietumeiropā.

Ar uzņēmuma filiālēm Norvēģijā, Zviedrijā, Dānijā, Lielbritānijā un Vācijā Skonto Enterprises nodrošina pilna spektra būvniecības pakalpojumus, kas ietver projektēšanu, ražošanu, pārdomātu loģistikas menedžmentu un pilna servisa montāžas pakalpojumus.
Pieredze un resursi ļauj uzņēmumam piedāvāt optimālus inženiertehniskos risinājumus, kas apvieno dzelzsbetona un alumīnija – stiklotās konstrukcijas viena projekta ietvaros.

Pēdējo trīs gadu laikā Skonto Enterprises ir realizējis vairāk nekā 70 projektus ārvalstīs.

Nosaukums GRIF 31 Dalība SIA Dārzu pasaule Darbības veids Nekustamie īpašumi
Nosaukums GRIF 33 Dalība SIA Cross Timber Systems Darbības veids Būvniecība un ražošana

Cross Timber Systems ražo liela izmēra krustām līmētus masīvkoka paneļus (Cross Laminated Timber, CLT) daudzstāvu būvniecībai. Paneļi ir ilgtspējīgs, ekoloģisks un augstas pievienotās vērtības koksnes produkts, kas konkurē ar tradicionālajiem būvmateriāliem – betona un metāla konstrukcijām, uzrādot lielisku ugunsnoturību un seismisko noturību. Cross Timber Systems ir pirmā pilna izmēra CLT rūpnīca Baltijas valstīs un Skandināvijā.

Nosaukums GRIF 34 Dalība SIA Forta Medical Darbības veids Būvniecība un ražošana

SIA „FORTA MEDICAL” darbība specializējas modulārās būvniecības tehnoloģijās, kas ietver uzlabotas būvniecības metodes ārpus teritorijas, piedāvājot veselības aprūpes iestādēm paātrinātus būvniecības risinājumus ar minimāliem apkārtējo iestāžu darbības traucējumiem. Modulārā būvniecība ir process, kā rezultātā ēka tiek uzbūvēta ārpus tās teritorijas kontrolētos rūpnīcas apstākļos, izmantojot tos pašus materiālus, atbilstoši tiem pašiem kodiem un standartiem kā ēkas, kas veidotas ar standarta būvniecības metodēm.

Nosaukums GRIF 35 Dalība SIA FORTA MODULAR Darbības veids Būvniecība un ražošana
Nosaukums GRIF 36 Dalība SIA Ķīpsalas dārzs Darbības veids Nekustamie īpašumi